O Nas

Kilka słów o naszej firmie.

Survival Team - obecnie F.H.U." POLPLAST- ST" MARZENA MITRĘGA

„NIE JESTEŚMY ORGANIZATOREM TURYSTYKI – DECYDUJĄC SIĘ NA UDZIAŁ W NASZYCH SZKOLENIACH KUPUJESZ U NAS SAMO SZKOLENIE I PRACĘ ,ORAZ DOŚWIADCZENIE NASZYCH INSTRUKTORÓW”.

Działamy na rynku od 2005r

W 2006r byliśmy współorganizatorami polskiej edycji Marlboro Adventure Team.
W latach 2007- 2010 organizowaliśmy w okresie letnim obozy przetrwania dla dzieci i młodzieży w ramach współpracy z BP Natura Tour z Poznania przez które przewinęło się blisko 800 dzieci w wieku
od 6-18 lat.
Jesteśmy pasjonatami survivalu i szeroko pojętych sportów ekstremalnych w tym skoków spadochronowych, nurkowania, wspinaczki górskiej, rajdów samochodowych, strzelectwa.

Każdy z instruktorów firmy jest profesjonalistą w tym co robi.

Poznaj naszych instruktorów

Składam serdeczne podziękowanie za wsparcie w realizacji projektu charytatywnego "Litr Paliwa Zamiast Piwa" którego celem jest pomoc osobom niepełnosprawnym w codziennym dojeżdżaniu do placówek rehabilitacyjnych.

- Natalia Marciniak-Madejska "Stowarzyszenie Na Tak"


Bierzemy udział w różnych projektach w których pełnimy rolę zarówno organizatorów jak i uczestników np. rajdu pieszego wzdłuż polskiego brzegu Morza Bałtyckiego na odcinku od Świnoujścia do Gdańska.
Uczestniczymy w autorskim projekcie „ Pieszo przez wszystkie puszcze w Polsce” obejmującego przejście wszystkich 24 puszcz na terenie kraju, którego patronem medialnym jest National Gheografic Traveler Polska z Panią Martyną Wojciechowską na czele.
Uczestniczyliśmy i uczestniczymy w różnego rodzaju wyprawach poza granicami kraju obejmującymi m.in. Bałkany, Góry Kaukazu, Alpy, Afrykańską pustynię, czy góry Azji.

Pasjonuje nas przygoda a charakteryzuje profesjonalizm.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Służymy pomocą w planowaniu projektu i pomagamy w jego realizacji.
Nigdy żaden z naszych klientów a było ich mnóstwo przez te lata działalności nie miał krytycznych uwag do naszej realizacji. Zawsze za nasze zaangażowanie i profesjonalne podejście do Naszego klienta zdobywaliśmy ich uznanie i szacunek.

Kadra firmy to szerokie spektrum służb mundurowych od policjantów, przez strażaków do żołnierzy.
Nasze zawodowe sylwetki są świadectwem zaangażowania i oddania sprawie bezpieczeństwa wewnętrznego i zewnętrznego kraju i bezpośrednio rzutują na nasze podejście do naszych biznesowych partnerów.

Jesteśmy gwarantem dobrej i bezpiecznej zabawy i profesjonalnego szkolenia.

Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych.

Firma Survival Team w latach 2010 - 2011 była współorganizatorem festynów rodzinnych na terenie zakonu franciszkanów w Osiecznej , gdzie zbierano fundusze na zakup specjalistycznego sprzętu rehabilitacyjnego ( łóżek i materaca z polem magnetycznym) dla dzieciaków z dziecięcym porażeniem mózgowym.
Cel jaki założyliśmy został osiągnięty i zdołaliśmy zebrać pełne kwoty na zakup urządzeń.

Organizatorzy dziękują wszystkim, którzy wsparli ideę festynu i przyczynili się do zakupu materaca dla Alicji.

- Anna Maćkowiak "Panorama Leszczyńska"W 2013r wsparliśmy czynnie i finansowo projekt charytatywny „ Litr Paliwa Zamiast Piwa” organizowany przez Stowarzyszenie „ Na Tak” z Poznania a ukierunkowany na pomoc dla 20 głęboko niepełnosprawnych osób , którzy dzięki m.in. naszemu zaangażowaniu mogą dojeżdżać na codzienną rehabilitację.