O Nas

Kilka słów o naszej firmie.

Survival Team - obecnie F.H.U." POLPLAST- ST" MARZENA MITRĘGA

„NIE JESTEŚMY ORGANIZATOREM TURYSTYKI – DECYDUJĄC SIĘ NA UDZIAŁ W NASZYCH SZKOLENIACH KUPUJESZ U NAS SAMO SZKOLENIE I PRACĘ ,ORAZ DOŚWIADCZENIE NASZYCH INSTRUKTORÓW”.

Działamy na rynku od 2005r

W 2006r byliśmy współorganizatorami polskiej edycji Marlboro Adventure Team.
– Od 2007r jesteśmy organizatorem letnich obozów przetrwania dla dzieci i młodzieży, oraz zielonych szkół, w których do tej pory uczestniczyło ponad 3000 uczniów w wieku od 6-18 lat.
Jesteśmy pasjonatami survivalu, bushcraftu, wspinaczki górskiej, strzelectwa sportowego i wielu dyscyplin wchodzących w skład sportów ekstremalnych.
Każdy z instruktorów jest profesjonalistą i podczas realizacji projektów dba z należytą starannością o najmniejsze detale, tak aby nasz Klient był bezpieczny i zadowolony z realizacji zadania jakie nam postawił.

Poznaj naszych instruktorów


Braliśmy i bierzemy udział w różnego rodzaju projektach, w których pełnimy rolę zarówno organizatorów jak i uczestników.

Planowaliśmy a następnie realizowaliśmy takie projekty jak:
- rajd pieszy wzdłuż linii brzegowej Bałtyku od Świnoujścia na Hel ,
- zimowy rajd pieszy przez Puszczę Notecką na odcinku 152 km,
- rajd po krajach Skandynawii z finałem w Arktyce,
- wyprawa na Mont Blanc,
- rajd po Bałkanach,
- wyprawa w Góry Kaukazu,
- wyprawa w góry Azji,
- pustynia Afrykańska ,
Pasjonuje nas przygoda a charakteryzuje profesjonalizm.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Służymy pomocą w planowaniu projektu i pomagamy w jego realizacji.
Nigdy żaden z naszych klientów a było ich mnóstwo przez te lata działalności nie miał krytycznych uwag do naszej realizacji. Zawsze za nasze zaangażowanie i profesjonalne podejście do Naszego klienta zdobywaliśmy ich uznanie i szacunek.
Kadra firmy to szerokie spektrum służb mundurowych od policjantów, przez strażaków do żołnierzy.
Nasze zawodowe sylwetki są świadectwem zaangażowania i oddania sprawie bezpieczeństwa wewnętrznego i zewnętrznego kraju i bezpośrednio rzutują na nasze podejście do naszych biznesowych partnerów.
Jesteśmy gwarantem dobrej i bezpiecznej zabawy i profesjonalnego szkolenia. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych.